Yealink VC500 Wired WP Video Konferans Sistemi

vc500
vc500

Yealink VC500 Wired WP Video Konferans Sistemi, 2 Yıl AMS

Uç Birimler için yüksek performanslı, Noktadan noktaya görüşme yapabilen, Full-HD 1080p 60FPS video konferans sistemidir. Paket içeriği: video konferans ünitesi, HD PTZ 5x zoom kamera, 5″ dokunmatik ekranlı video konferans telefonu, 2 adet kablolu genişleme mikrofonu, Wi-Fi Dongle, IR uzaktan kumanda, güç adaptörü ve kablolar

Yealink VC500

Full HD Video Konferans Deneyimi

Yealink VC500, 1080P 60FPS ve 5x optik zoom kamera ile donatılmıştır. Geniş açılı mercekleri sayesinde yatay alanda 83 derece görüntü sağlayarak odadaki herkesin toplantı boyunca görünmesini sağlar.Daha Az Bant Genişliği, Daha İyi Ağ UyumluluğuYealink VC800, H.265/HEVC’i destekleyerek bant genişliğinin 30%’unu tasarruf eder.  

Etkileyici Bir HD Ses Deneyimine Sahip Olun

Yealink VC500 Video Konferans Sistemi

Etkileyici Bir HD Ses Deneyimine Sahip Olun Yealink VC500 en üst düzeyde bir deneyim yaratmak için, Harman hoparlörü ve Yealink Gürültü Önleyici teknolojisi ile desteklenmiştir. 6 metreye kadar sesi mükemmel bir şekilde iletebilir ve 2 HDM ve content çıkışı vardır. YMS ile birlikte takvim planlama, tek tuş ile toplantıya erişebilme özelliğine sahiptir.

Uyumluluk ve Entegrasyon

Yealink Meeting Server

Yealink Meeting Server (YMS) ile tamamen entegre olan Yealink VC500, 3. parti oda sistemlerini destekler ve Starleaf, Pexip, Mind, Zoom, BlueJeans gibi lider bulut firmalarıyla derinlemesine entegre edilebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.