SYNOLOGY DS418J SERVER

SYNOLOGY DS418J SERVER 4AD 3,5″DISK DESTEKLI STORAGE

Ürün Açıklaması

CPU 
CPU Modeli Realtek RTD1293
CPU Mimarisi 64-bit
CPU Frekansı Çift Çekirdekli 1.4 GHz
Donanım Şifreleme Altyapısı
Bellek 
Sistemi Bellek 1 GB DDR4
Depolama 
Sürücü Bölmesi 4
Uyumlu Sürücü Tipi * (Tüm desteklenen sürücülere bakın)
3.5 “SATA HDD
2.5” SATA HDD
2.5 “SATA SSD
Maksimum Dahili Ham Kapasite 40 TB (10 TB sürücü x 4) (Kapasite RAID türlerine göre değişebilir)
Maksimum Tekli Hacim Boyutu 108 TB
Not 
“Uyumlu sürücü türü”, Synology ürünlerine uyumlu olduğu test edilen sürücülerdir. Bu terim her sürücü bölmesinin maksimum bağlantı hızını göstermez.
Maksimum tek hacim boyutu doğrudan maksimum ham kapasite ile ilgili değildir

Synology® Inc, ev ve bireysel kullanıcıların veriyi etkili bir şekilde yönetmesi, koruması ve paylaşmasına yardımcı olmak için tasarlanmış, bütçeye uygun 4 bölmeli bir NAS sunucusu olan yeni DiskStation DS418j’yi piyasaya sundu.

Bulut senkronizasyonu ve çoklu ortam akış

DS418j yepyeni bir 64-bit çift çekirdekli işlemci ile güçlendirildi ve Windows® ortamında RAID 5 yapılandırması altında 112 MB / s okuma ve 87 MB / s yazma ile olağanüstü bir şifrelenmiş dosya aktarım performansı sağlıyor. DS418j, öncülünün iki katı büyüklüğünde 1GB DDR4 bellek ve 40 TB’ın üzerinde tek hacimli ham kapasite desteği ile mükemmel çalışma deneyimi ile esnek depolama yönetimi getiriyor.

Gelişmiş ve sezgisel işletim sistemi

Kullanıcı deneyimi ve enerji verimliliği göz önünde bulundurularak tasarlanan DS418j, ayarlanabilen ön LED göstergeleri ile donatılmıştır ve kullanıcıların parlaklığı dört seviyede hassas bir şekilde kontrol etmesini ve zamanlamasını sağlar. Buna ek olarak, model tam çalışma sırasında yalnızca 21,22 watt ve HDD uyku modunda 8,9 watt tüketiyor.

DS418j, evden ve kişisel kullanım için yedekten çoklu ortama kadar çok çeşitli uygulamalar sunan ağa bağlı depolama aygıtları için en gelişmiş ve sezgisel işletim sistemlerinden biri olan DiskStation Manager’da (DSM) çalışır. Synology®, DSM ile dört yıl boyunca PC Mag Readers ‘Choice da dahil olmak üzere çok sayıda medya övgü aldı.