SYNOLOGY DS216J 2 SLOT ALL IN ONE

SYNOLOGY DS216J 2 SLOT ALL IN ONE NAS DEPOLAMA ÜNİTESİ

Çift çekirdekli CPU, özel bulutunuzda daha hızlı performans sağlar

Donanım kodlama motorlu çift çekirdekli CPUya sahip DS216j, ana CPUdan şifreleme hesaplama görevlerini boşaltırken ve daha hızlı veri aktarımı sağlarken hızlı yedekleme ve aynı zamanda sorunsuz bulut senkronizasyonu sağlayarak 112,5 MB/san üzerinde mükemmel okuma hızı ve 107,43 MB/san1 üzerinde mükemmel bir yazma hızı sağlar.

Geliştirilmiş multimedia işleme kapasitesi

DS216j ev kullanıcılarına optimal bir multimedya deneyimi yaşatır. Yerleşik gezer nokta ünitesiyle çalışan DS216j, fotoğraf izleme deneyiminizi geliştirerek ve aynı zamanda yayın bant genişliğini azaltmak için talep edildiğinde ses parçalarını MP3 formatına çevirerek küçük resim işlemini hızlandırır.

Ön LEDler için 4 seviyeli parlaklık kontrolü

DS216j ayarlanabilir LED göstergelerle birlikte gönderilir ve dört parlaklık seviyesinden birini seçmenize ve saate ve güne göre bir program ayarlamanıza izin verir, böylece en tatmin edici ve uygun parlaklık seviyesini elde edersiniz.

SuperSpeed USB 3.0, aktarım hızlarını hızlandırır

DS216j, çeşitli türdeki harici bellek cihazlarını bağlamak ve bir yandan da hızlı ve etkili dosya aktarımları sağlamak için iki USB 3.0 portuna sahiptir. USB 3.0, eski modelinden 10 kat daha hızlı bir aktarma hızı sağlar, veriler harici sabit disklere aktarılırken sorunsuz bir deneyim yaşatır bununla birlikte daha az güç tüketir.

Bulut hizmeti ile dosyalarınız her yerde

DS216j, sizlere kapsamlı bir bulut hizmeti sunuyor. Cloud Station, DiskStationlar ve Windows PC, Mac, Linux, iOS, Android cihazlar ve Windows mobil cihazları dahil pek çok cihaz arasında dosyaları eşitlemenizi sağlar, 2 yönlü eşitleme ise farklı DiskStationlar arasında dosya eşitlemesini sağlar. Cloud Sync ile DiskStationınızı Amazon Cloud Drive, Google Drive, Microsoft OneDrive, Dropbox, Box, Baidu Cloud ve daha fazlasıyla bile eşitleyebilirsiniz – daha fazla bellek esnekliğinin tadını çıkarıp veri kaybını önlemek için hibrid bulutunuzu oluşturun.

Verilerinizi birçok şekilde yedekleyin

Synology DS216j, merkezi bir yedekleme hedefi görevi görür. İster Windows ister Mac kullanıcısı olun, bilgisayarınızdaki her şeyi doğrudan Cloud Station Backupı kullanarak Synology NASta yedekleyebilirsiniz. Bir dosya üzerinde değişikliklik yaptığınızda bu değişiklikler otomatik olarak DS216j üzerinde yedeklenir. Mac kullanıcıları yerleşik Apple® Time Machine desteğinin tadını çıkarabilirler. Ayrıca DS216jınızdan başka bir DiskStationa, rsync sunucularına, harici sürücülere veya hatta Amazon® S3e, Glacier bulut hizmetine, Microsoft Azurea, SFRye ve hiclouda veri yedekleyebilirsiniz. Synology Hyper Backup, yedekleme görevlerini programlamanızı ve sadece sürümler arasında değişen belirli veri engelini kaydedip, depolama tüketimi ve işlem süresini en aza indirirken sunucuyu belirlediğiniz herhangi bir zamana geri yüklemenizi sağlar.

En uyumlu paylaşım

FTP, SMB2, AFP, NFS ve WebDAV da dahil olmak üzere kapsamlı ağ protokolü desteği sunan DS216j sayesinde Windows, Mac®, ve Linux® platformlarında sorunsuz dosya paylaşımının tadını çıkarın. Windows AD ve LDAP entegrasyonu ile DS216j, mevcut herhangi bir ağa hiç çaba harcamadan uyum sağlayabilir. IT yöneticilerinin iki farklı ehliyet oluşturmasına gerek yok. AFP, CIFS, File Station ve WebDAV üzerinde desteklenen Geri Dönüşüm Kutusu özelliği sayesinde kaybolan dosyalarınız için endişelenmenize de gerek yok. Silinen tüm dosyalar, otomatik olarak Geri Dönüşüm Kutusuna taşınır.

Üstün dosya merkezi

File Station, DS216j üzerinde depolanan dosyalarınızı paylaşmak ve yönetmek için hızlı ve güvenli bir özelliktir. Sadece sürükleyip bırakarak Mac ya da PCnizden verileri yükleyin. Gelişmiş filtreler sayesinde belge, fotoğraf ya da video aramalarınız çok daha kolay hale gelir. Yerleşik FTP veya e-posta istemcileri sayesinde DS216j, dosyaları gelişmiş web uygulaması ile zahmetsizce organize etmenizi ve paylaşmanızı sağlar. Sadece linkler göndererek başkalarıyla dosyaları ve klasörleri bile paylaşabilirsiniz. Dosyalara DS file adlı eşlikçi uygulama sayesinde mobil cihazlardan da ulaşabilirsiniz. HTTPS, SSL/TLS, şifreleme ve bağlantı son kullanma tarihi, internet üzerinden dosya paylaşımının son derece güvenli olmasını sağlar.

Uygulamalarınız ile hareketlenin

Synology, akıllı telefon ve tabletleriniz ile DS216j içeriğinize erişmenizi ve bu içeriği yönetmenizi sağlayan DS note, DS audio, DS video, DS photo, DS cloud, DS file, DS get ve DS cam gibi çok yönlü mobil uygulamalar geliştiriyor. QuickConnect, karmaşık yöneltici yapılandırması ve port iletimini ortadan kaldırarak daha kolay bir ağ deneyimini sunuyor. Synology mobil uygulamaları ile multimedya koleksiyonunuz ve iş dosyalarınız her zaman elinizin altında.

Sertifikalı DLNA medya sunucusu

Tam DLNA sertifikalı DMS (Dijital Medya Sunucu) olarak DS216j, yerel ya da uzaktan oynatma için dijital multimedya içeriği barındırma yeteneği ile birincil medya sunucunuz görevini üstlenebilir. Bir yönelticiye bağlandığında DS216j, DLNA TVler ya da oyun konsolları gibi DLNA uyumlu aygıtlara herhangi bir ön yapılandırmaya gerek kalmaksızın müzik, fotoğraf ve video akışı sağlayabilir. DS audio kullanıp aynı yerel ağ içinde oynatmak için bir DLNA oynatıcı atayarak DS216j üzerinde içeriğe göz atabilir ve seçim yapabilirsiniz.

Ev gözetimi, herkes için erişilebilir

Surveillance Station eklenti paketi ve iki ücretsiz IP kamera ve cihaz lisansı ile DS216j, ev gözetimi dağıtım merkeziniz olarak iş görür. Sadece ev ağına çeşitli IP kameraları veya G/Ç modülleri bağlayın, onları DS216j ile eşleştirin ve sonra kolayca canlı güvenlik yayınlarını izleyin, video kaydedin veya hareket algılama ya da anlık bildirimler gibi gelişmiş özelliklerin keyfini çıkarın. Binlerce IP kamera desteği, uyumlu modelleri ve markaları bulmayı kolaylaştırır. Bankaya yüklenmeden evinizi koruma altına alın.

Çevre Dostu NAS Sunucusu

Bütün Synology NAS, enerji verimliliği düşünülerek tasarlanır. DS216j HDD uykuda sadece 6.95W ve erişimde sadece 14.85W tüketir*. Özel fanı ve akıllı hava akımı tasarımı ile DS216j, 24/7 boyunca sistemin soğuk şekilde çalışmasını sağlarken ses yalıtımı tasarımı sayesinde PC benzerlerinden daha sessiz çalışır. Synology, küresel bir vatandaş olarak sorumluluklarının farkındadır. Bu nedenle tüm Synology ürünleri, RoHSye uygun parçalar ile üretilir ve geri dönüşen paketleme malzemeleri ile paketlenir.

* Güç tüketimi verileri, farklı ortamlara göre değişiklik gösterebilir.