Sophos XG Firewall

SophosXGfirewall
SophosXGfirewall

Rakipsiz Güvenlik, Basitlik ve Öngörü

Başka hiç bir yerde bulamayacağınız özelliklerle

  • Ağ, kablosuz bağlantı, IPS, VPN, web, uygulama, e-posta ve web uygulama güvenlik duvarı teknolojileri için eksiksiz koruma paketi
  • Zararlı yazılım bulaşmış olan cihazlarınız temizlenene kadar bu cihazları tanımlar ve ağınızdan otomatik olarak izole eder
  • Kullanıcı ve uygulamaların yarattığı risk seviyesini trafik ışığı şeklindeki belirteçler ve zengin raporlama seçenekleri ile belirterek eşi benzeri görülmemiş görünürlük sunar
  • Bütünleşik ilke yönetimi, ilkelerinizi daha güçlü ve kurallarınızı daha kolay ayarlanabilir ve içgüdüsel hale getirir
  • Her seviyede bütçeye göre sektöründeki en iyi performansı FastPath teknolojisi ile sağlar
XG Firewall

Anında Sezme

Sophos XG güvenlik duvarı, tamamen yeni kontrol merkeziyle ağınızda bulunan kullanıcı ve uygulamalar için eşsiz bir görünürlük sağlar. Cihaz üzerinde bulunan zengin raporlama seçenekleriyle ve Sophos iView eklentisiyle çok sayıda güvenlik duvarınız için merkezi raporlama sunar.

Cihaz İçinde Gezinme Menü tasarımı mantıksal olarak düzenlenmiştir ve sistem içindeki her yere kolayca erişebilmenizi sağlar. Bu yeni tasarım sayesinde istediğiniz yere ikiden fazla tıklama yapmadan ulaşabilirsiniz.Cihaz içinde kolay gezinti size görüntüleme ve analiz araçlarının yanında, tüm koruma ve ilke ayarları, güvenlik duvarı yapılandırma ayarları ve sistem ayarlarınıza kolayca ulaşmanıza olanak sağlar.

Fidye Yazılımlarını, Botnetler ve Diğer İleri Düzey Saldırıları Durdurun

Sophos XG Güvenlik Duvarı, Sandstorm ve Intercept X ile fidye yazılımı gibi ileri düzey tehditlere karşı en üstün korumayı sağlayın. Bu çözümler birlikte çalışarak sıfırıncı gün saldırılarını otomatik olarak tanımlar, engeller ve karşı koyar. Amaca yönelik bu güçlü korumayı başka hiç bir yerde bulamazsınız.

Sophos XG güvenlik duvarı botnet, hackleme ve ileri düzey tehditlere karşı en son ileri düzey teknolojiyi sağlar. Bu çözümle İleri Düzey Tehdit Koruması, IPS, Sandboxing, Web ve Email koruması elde edersiniz.

Sophos Sandstorm Cloud Sandbox

Sophos Sandstorm yeni nesil sandbox teknolojisi kullanarak size fidye yazılımları ve hedefe yönelik saldırılara karşı ek koruma tabakası oluşturur. XG güvenlik duvarınız ile entegre biçimde çalışır ve cloud platformu üzerinden hareket eder, bu sayede ek bir donanıma ihtiyacınız olmaz.
Tüm bu teknolojiye artık büyük ölçekli firmalar dışında küçük ve orta ölçekli işletmeler uygun fiyata sahip olabilir.

Otomatik Tepkime

Sophos XG güvenlik duvarı ağınız üzerinde bulunan zararlı yazılım kaynağını bulan ve ağınızda bulunan zararlı yazılım bulaşmış cihazı diğer kaynaklara erişimini kısıtlayan tek çözüm üreticisidir. Bu özelliği Sophos Security Heartbeat teknolojisi ile sizlere sunar ve Sophos endpoint ve güvenlik duvarı arasındaki durumu sizlerle paylaşır.