Güvenlik

Güvenlik Kamera Sistemleri

 

Voip’li Güvenlik Kamera Sistemleri

 

PTZ IP Kameralar

Dahua IP Kameraları

Samsung  IP Kameralar

YANGIN ALARM SİSTEMLERİ

Yangın algılama ve alarm sistemleri her türlü yapı, bina, tesis ve işletmelerde çıkabilecek yangınları daha başlangıç aşamasında tespit etmek, binada yaşayanları bu durumdan haberdar etmek, gerekli güvenlik birimlerine ve itfaiyeye haber vermek amacıyla kurulan hem can hem de mal korumaya yönelik sistemlerdir. Bütün güvenlik sistemleri önemli olmasına rağmen yangının bir binaya ve yaşayanlarına verebileceği zararlar düşünüldüğünde yangın algılamanın gerekliliği daha net anlaşılabilir.

Yangın algılama sistemleri, yürürlükteki yangından korunma yönetmeliklerine ve ilgili standartlara uygun olarak tasarlanmaktadır. Binalarda farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek çok çeşitli uygulamalar yapılabilmektedir. Günümüzdeki teknolojik yapılaşmada yüksek binalar, fabrikalar, iş merkezleri, hastaneler ve insanların yoğun olarak bulunduğu binalarda yangın algılama sistemleri ile diğer güvenlik ve kontrol sistemleri arasında entegrasyon ihtiyacı ve seviyesi her geçen gün artmaktadır.​

HONYWELL Yangın İhbar Sistemleri

DMTECH Konvansiyonel Yangın İhbar

KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ VE PARMAK İZİ OKUYUCULARI

Parmak izi okuyucu cihazlar güvenilirlik ihtiyacı olan işyerlerinin ya da alışveriş merkezi gibi yerlerin ihtiyacı olan cihazlar arasında kendini göstermektedir. Parmak izi okuma konusu son senelerde birçok işyerinde titizlikle kullanımı düşünülen bir program olarak karşımıza çıkmaktadır. İleri teknoloji sayesinde parmak izi okuyucu cihazlar sayesinde kişileri tanıyan cihaz 0,3 saniye gibi kısa bir zamanda kişiyi tanıyabilmektedir. Bu cihazlar farklı dillerde yönlendirme ve uyarı yapabilme özellikleri ile de tüm beğeniyi üzerine toplayıp tercih edilebilirliği üzerinde toplamaktadır. Parmak izi okuyucu cihazlar kullanımı ile üstün performans sergileyen bir güvenlik cihazından faydalanmaya ne dersiniz? Son derece kolay kullanımı olan bu cihaz ile tanışmaya hazır mısınız?

ZK50 ID Parmak İzi Okuma

Magic Pass 20657

F18 ID Parmak İzi Okuma

K30 ID
K30 ID Parmak İzi Okuma 

Yüz Tanıma Sistemleri

TRFACE 100 Yüz Tanıma

MX-F800 PDKS Terminali

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

Hırsız Alarm Sistemlerimiz kiralama usulu değildir, istenirse Güvenlik merkezine abone olabilirsiniz.Taahhüt, kontrat gibi zorlayıcı ve bağlayıcı bir sistem söz konusu değildir, Alarm sistemi satışı yapıldıktan sonra ürün tamamen sizin olur. Abone olmadığınız sürece herhangi aylık veya yıllık bir ödemesi yoktur. Ürünlerimizi satın aldığınız taktirde 2 yıl Sanayi Bakanlığından onaylı garanti altında olur ve başka hiç bir ek ücret ömür boyu ödemezsiniz. Aşağıda gösterimi yapılan Alarm Sistemi ürünlerimizin her bütçeye ve her ihtiyaca göre kablolu ve kablosuz Alarm Sistemi mevcuttur.

Jablotron JA-100

Neutron NTA GNA8540