Grandstream UCM6208 IP Santral

Grandstream-UMC6108
Grandstream-UMC6108

GrandStream IP PBX UCM6208 IP Telefon Santrali

Grandstream UCM6208, 800 aboneli, 100 eş zamanlı yapabilen, 2 analog iç hat, 8 analog dış hat (Türk Telekom hattı), 50 SIP Trunk destekli IP telefon santralidir. Grandstream IP Telefon santralleri; video görüşmeler, video konferans sistemleri, SIP destekli kameralar, mobilite uygulamaları ve SIP interkom çözümleri ile birlikte kullanılabilir.

Grandstream UCM6208 IP Santral
Grandstream UCM6208 IP Santral

Geleneksel IP Telefon santrallerinin sahip olduğu tüm özellikere sahip olan Grandstream UCM6208 IP telefon santrali, kendi üzerinde 8 Analog dış hat (Türk Telekom hattı), 2 Analog iç hat ve 50 adet SIP Turnk (IP Dış hat) özelliklerine sahiptir. Bir çok santrali üreticisinin aksine Grandstream UCM 6208 sunduğu tüm özellikleri lisanssız bir şekilde sunmaktadır.

Neden Grandstream UCM 6208 ?

Rakiplerinin aksine sunduğu tüm özellikler lisanssızdır. Fark yaratan özellikler;

  1. 5 Kanal IVR (Sesli Yanıt Sistemi)
  2. Dahili Çağrı Kaydı
  3. Detaylı Çağrı Raporlama
  4. Türkçe Dahil Çoklu Dil Seçeneği 
  5. Çağrı Merkezi Entegrasyonu
  6. Gelen Fax’ları Otomatik Mail Atma
  7. Gelen Sesli Postaları Otomatik Mail Atma
  8. CRM Entegrasyonu
Mobil Yazılım
Mobilite – GS Wave
Cep telefonunuzu, sabit bir IP Telefona dönüştürmek artık çok kolay. 6 SIP hesabı, 6 yönlü ses konferans, video görüşme desteği, 24 dijital BLF (meşguliyet tuşu) sunan Grandstream Wave, Android ve IOS için ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Zero Config Özelliği

Grandstream UCM Serisi IP Telefon santralleri, Grandstream IP Telefonlar ve diğer uç birimler ile birlikte kullanıldığını otomatik yapılandır özelliğidir. Kurulum esnasında size zaman kazandırır.

Gelen Faxların Otomatik Gönderimi

Grandstream IP Telefon Santralleri, kurumunuza gelen faxları otomatik olarak ilgili kişilere mail olarak gönderimini sağlayabilir. Bu sayede mailinize ulaşabildiğiniz her yerden gelen faxlarınızı inceleyebilir, aynı şekilde fax gönderimlerini gerçekleştirebilirsiniz.