GrandStream IP PBX UCM6208 IP Telefon Santrali

UCM6208
UCM6208

Grandstream UCM6208, 800 aboneli, 100 eş zamanlı yapabilen, 2 analog iç hat, 8 analog dış hat (Türk Telekom hattı), 50 SIP Trunk destekli IP telefon santralidir. Grandstream IP Telefon santralleri; video görüşmeler, video konferans sistemleri, SIP destekli kameralar, mobilite uygulamaları ve SIP interkom çözümleri ile birlikte kullanılabilir.

Ürün Açıklaması

GrandStream IP PBX UCM6208 IP Telefon Santrali
İşletmelerin iletişim ihtiyaçları için merkezi bir çözüm sağlamak üzere tasarlanan UCM6200 serisi IP PBX cihazı, kurumsal düzeyde ses, video, veri ve mobilite özelliklerini yönetimi kolay bir çözümde birleştirir.Bu IP PBX serisi, işletmelere sesli, görüntülü arama, video konferans, video izleme, veri araçları, mobilite seçenekleri ve tesis erişim yönetimi gibi çoklu iletişim teknolojilerini uzaktan yönetilebilen ve / veya erişilebilen tek bir ortak ağ üzerinde birleştirmelerini sağlar.Güvenli ve güvenilir Grandstream UCM6200 serisi, herhangi bir lisans ücreti, özellik başına maliyet veya yinelenen ücret olmadan işletme sınıfı özellikler sunar.
Her geçen ay daha fazla özellik ve işlevsellik ile her ay daha da geliştirilmeye devam eden UCM6100 serisi için tasarladığımız endüstri lideri platform, UCM6200 serisine genişletilecek.
GS-UCM6208 IP SANTRAL

Avantajlar

Bu IP PBX serisi, işletmelere sesli, görüntülü arama, video konferans, video izleme, veri araçları, mobilite seçenekleri ve tesis erişim yönetimi gibi çoklu iletişim teknolojilerini uzaktan yönetilebilen ve / veya erişilebilen tek bir ortak ağ üzerinde birleştirmelerini sağlar.

Daha güçlü bir yükseltme mi arıyorsunuz? 800’den fazla kullanıcıya ve 100’den fazla eşzamanlı çağrıyı desteklediği için, daha fazla kullanıcıyı ve daha fazla eşzamanlı çağrıyı destekleme yeteneği sunmak için 8 FXO port modelimiz olan UCM6208’i yeniden tasarladık.

Özellikler

• UCM6202 ve UCM6204, 500 kullanıcıya ve 50/75 eşzamanlı çağrıyı destekler, UCM6208, 800 kullanıcıya ve 100 eşzamanlı çağrıyı destekler.
• Grandstream SIP bitiş noktalarının Otomatik Keşfi ve Sıfır Yapılandırması
• Entegre 2/4/8 PSTN trunk FXO portları, yaşam çizgisi özellikli 2 analog telefon FXS portu ve 50’ye kadar SIP trunk hesabı
• Integrates PoE, USB, SD kartlı Gigabit ağ bağlantı noktaları
• 5 seviyeli IVR’ye kadar destekler (Etkileşimli Sesli Yanıt)
• Dahili arama kayıt sunucusu; web kullanıcı arayüzü ile erişilebilen kayıtlar
• Telefon kullanımını hat, tarihe göre vs. izlemek için Dahili Arama Ayrıntı Kayıtları (CDR).
• Gelen çağrıları verimli bir şekilde ele almak için çok dilli otomatik operatör ve arama kuyruğunu destekler
• SRTP, TLS ve HTTPS şifreleme kullanarak mümkün olan en güçlü güvenlik koruması
• H.264, H.263 veya H.263 + kodeklerini kullanan tüm SIP video uç noktalarını destekler.

Teknik Özellikler

Ürün TipiSantraller
Maksimum Eş Zamanlı Çağrı100
Maksimum Abone Sayısı800
Çağrı KaydetmeVar
UCM6208 ÖZELLİKLERİ