DELL T30 POWEREDGE

DELL T30 POWEREDGE PET3003 E3-1225V5 1X8GB 1X1TB 4X3.5″ DVDRW 305W

PowerEdge T30, bilgileri bir sunucuda toplayıp paylaşarak bilgilere erişimi geliştirir, işlemleri basitleştirir ve daha kısa sürede daha çok iş yapılmasını sağlar. Merkezi bir T30 sunucuda veri ve uygulamalardaki karmaşıklığın üstesinden gelin ve organize olun:

 • Verilerin, görüntülerin ve videoların “fiziksel taşıma yoluyla” dosya paylaşımından dolayı yanlış yere koyulması ve kaybolması sorununu ortadan kaldırın. Kullanıcılar, dosyaların birçok kullanıcıya dağılmış çok sayıda kopyası veya sürümünün olmasından kaynaklanan sıkıntılardan kurtulmak için merkezi bir dosya depolama alanıyla dosyaları paylaşabilir ve iş birliği yapabilir.
 • Çeşitli yerlerde bulunan birçok ortamda ve ortam türünde depolanmış durumdaki verileri, görüntüleri ve videoları bir araya getirin. Bir sunucunun depolama kapasitesiyle kullanıcı verilerini merkezi olarak depolayabilir ve DVD, USB sürücüsü ve harici sabit sürücü yığınlarınızı düzenleyebilirsiniz.
Verimliliği iyileştirin

PowerEdge T30 sunucu, verimli ve sorunsuz çalışma sağlamak için tasarlanmış bir mini tower kasada büyük bir dahili depolama kapasitesi ve yüksek performans barındırır. T30 sayesinde birden çok masaüstü bilgisayardan, iş istasyonundan ve mobil aygıttan gelen veriler ve uygulamalar tek bir sunucuda bir araya getirilerek iş birliği ve verimlilik geliştirilebilir.İhtiyaçlarınıza bağlı olarak evinizde veya ofisinizde daha fazla verimlilik ve üretkenlik elde etmek için T30un işlem gücünden ve depolama yoğunluğundan yararlanabilirsiniz.

 • Dosyaları konumlar arasında taşıyıp kopyalarken zamandan tasarruf edin. Bir sunucu harici depolama, bulut depolaması veya e-postaya göre çok daha hızlı veri aktarımı sağlar.
 • Kurumsal işlemlerde daha iyi yanıt süreleri elde edin.

Kompakt ve hesaplı tasarım

Kompakt boyutu ve düşük ses düzeyleriyle T30, küçük ofis/ev ofis ortamınıza kolayca kurulabilir ve kimseyi rahatsız etmeden çalışır.

 • Ev ve ofis düzeyinde dikkati dağıtmayan akustik: Küçük form faktörü ve masa yanı akustiği sayesinde neredeyse her yere kurulabilir.
 • Depolama ve yazılım maliyetlerini azaltın: Verilerinizi T30a yükleyip kullanıcıların uygulamaları paylaşmasına olanak tanıyarak ve böylelikle ek harici depolama aygıtları, bulut depolama alanı ve yazılım kopyaları kullanmanın getirdiği ekstra maliyetinden kaçınarak harcamaları azaltmaya yardımcı olun.

Güvenli ve yönetimi kolay

BT personeliniz olsun ya da olmasın T30, yazılım RAID ve isteğe bağlı yedekleme geri yükleme çözümleriyle veri ve dosyalarınızın güvenliğini sağlamayı kolaylaştırır.

 • Yedekleme ve geri yükleme: Microsoft Windows Server ile otomatik veri yedeklemeyi kolayca uygulayın.
 • Kolay yönetim: Yazılım uygulamalarını birden çok bilgisayar yerine tek bir konumda güncelleştirerek görevleri basitleştirin ve zaman kazanın.
Yolunuzu kendiniz çizin

Büyümeyi sağlayan yerleşik genişletilebilirlik özelliğiyle işletmenizi bir üst düzeye taşıyın. PowerEdge T30 size şu açılardan yardımcı olabilir:

 • 10 adede kadar harici USB (altı USB 3.0) bağlantı noktasıyla ek aygıtları kolayca takın
 • Kendi belirlediğiniz hızda büyümenize olanak tanıyan dört adet PCI/PCIe yuvasıyla esnekliği geliştirin
 • Büyük bir depolama kapasitesini destekleyen altı dahili sabit sürücü bölmesiyle veri ve ortam dosyalarını bir araya getirin
 • Seçtiğiniz güçlü Intel® çok çekirdekli işlemciyle uygulamaları ve ortamları hızla çalıştırın
 • Gelişmiş uygulama yanıt sürelerinden ve net bir video performansından yararlanmak için dört adede kadar DDR4 DIMM ile geniş bir bellek kapasitesini destekleyin

ÖZELLİKLERİ

MARKADELL
GARANTİ SÜRESİ24
İŞLEMCİIntel Xeon E3-1225 v5 3.3GHz, 8M cache, 4C/8T, turbo (80W)
MAKSİMUM İŞLEMCİ DESTEĞİ1 Soket
BELLEK8GB UDIMM, 2133MT/s, ECC
BELLEK YUVASI4 DIMM / 64GB
SABİT DİSK1TB SATA 7.2K RPM 3.5¨
SABİT DİSK YUVASI4 x 3.5¨
RAID DESTEĞİRAID 5 (standart), RAID 6, RAID 0/1
AĞ DENETLEYİCİIntel I219-LM Gigabit Ethernet LAN 10/100/1000 1 bağlantı noktalı
OPTİK SÜRÜCÜDVD+/-RW SATA
GÜÇ ÜNİTESİ1x305Watt
PORTLAR10x USB, 1 mikrofon, 1x kulaklık, PS2, DisplayPort, HDMI, RJ45, seri, ses girişi, ses çıkışı
BOYUTLARMini Tower
İŞLETİM SİSTEMİYok
EK ÖZELLİKLERGenişleme Yuvaları :
1 PCIe x16 3.0
1 PCIe x16 3.0 (4 kat hızlı)
1 PCIe x4 3.0
1 PCI