Alcatel-Lucent 4080 IP Baz istasyonu

4080IPconnectivity
4080IPconnectivity

Alcatel-Lucent 4080 IP Baz istasyonu

Alcatel-Lucent 4080 IP-DECT

Access Point Alcatel-Lucent 4080 IP-DECT erişim noktası IP ağ bağlantısını kullanarak, Alcatel-Lucent OmniPCX ürün ailesi ile uygun maliyetli ve çok özellikli mobil hizmetler için DECT çözümü sunmaktadır. Alcatel-Lucent 8232/8242 DECT telefonlar için isimle arama gibi katma değerli özelliklerin kullanılmasına olanak sağlamaktadır.

Özellikleri Alcatel-Lucent OmniPCX Telefon Protokolü (AGAP) desteği GAP Protokol desteği ETSI’de tanımlanan şekilde kimlik,kimlik doğrulama ve şifreleme desteği Ortama bağlı olarak 50m’den 300m’ye kadar çekim alanı Anahtarlamalı anten çeşitliliği Tüm Frekans bantlarının desteklenmesi: Avrupa, Amerika (DECT 6.0),Asya ve Güney Amerika Entegre Anten Harici Anten bağlantısı için konektör İç ve Dış Mekan ortamları için uyumluluk.

  • IP veya TDM ağlarında uygun maliyetli yerinde mobilite sağlayın
  • Harici antenleri kullanarak en zor bölgelerdeki şebeke kapsama alanını etkinleştirin
  • Her büyüklükteki işletmeler için uygundur: küçük, orta ve büyük
  • Küçük işletmelerden büyük kampüse ölçeklenebilirlik
  • Entegre antenler; anahtarlı anten çeşitliliği
  • Tüm frekans bantları için ürünler: Avrupa, ABD (DECT 6.0), Güney Amerika ve Asya (8340, 4070)
  • İç ve dış mekanlar için uygundur
  • Konuma ve çevreye bağlı olarak 50m’den 300m’ye (yaklaşık 55yd – 328yd arası) radyo yayını
  • AGAP Alcatel-Lucent OmniPCX telefon protokolünü ve GAP protokolünü (8340, 4070) destekler
Bu entegre ve harici antenler binalar ve açık havalarda DECT için sağlam bir altyapı oluşturur, bu nedenle mobil çalışanlarınız her yerden bağlanır.

Dijital Geliştirilmiş Akülü Telekomünikasyon (DECT) teknolojisi, IP veya TDM ağınızı kullanarak maliyet-etkin, yerinde hareket kabiliyeti sunar. Çalışanlar depolarından hastanelerden inşaat alanlarına ve okul kampüslerine kadar heryerde dolaşabilir ve her zaman ulaşılabilir durumdadır.

DECT Erişim Noktaları ve Baz İstasyonları, Alcatel-Lucent İletişim Sunucuları ile tam entegrasyon için ALE DECT el cihazlarıyla (aranacak isim ve çok hat yönetimi gibi özellikleri etkinleştirir) eşleşir; böylece işçileriniz şirket bünyesinde erişilebilir olur.